faq

faq

Morbi nec tincidunt velit, eget dignissim ex. Nam vitae nisl viverra elit viverra euismod a a elit. Quisque vitae aliquam magna, vitae faucibus ipsum. Donec nunc sem, malesuada ut consequat ac, maximus et ante. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

Zapraszamy fanów kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów, planowania, wdrażania pomysłów, zarządzania, a także VR, AR, AI, IoT, Data Mining, czy specjalistów języków programowania: Java, C/C++ , C#,.Net, Scala, Swift, Objective C, JavaScript, PHP, Python, Ruby, HTML5, SQL.

Aby wziąć udział w Aquathonie nie musisz potrafić programować! Zapraszamy każdego, niezależnie od posiadanego doświadczenia, kto ma ciekawy pomysł i nie zgadza się na aktualny status quo! Czekamy zarówno na reprezentantów IT, programistów, grafików, UXowców, aktywistów, specjalistów w dziedzinach marketingu, zarządzania, czy projektowania oraz na każdego, kto ma chęć, aby coś zmienić!

Aquathon to event online, co oznacza, że możesz wziąć w nim udział z dowolnego miejsca, ważny jest jedynie dobry dostęp do internetu. Komunikacja odbywa się na Discordzie, dołącz przez link: https://discord.gg/aquathon

Dołącz do nas poprzez platformę Eventory (https://eventory.cc/event/aquathon). Udział w hackathonie jest całkowicie darmowy!

Zespół powinien składać się z 1 do 5 osób. Oznacza to, że możesz pracować zarówno jako samotny wilk, jak również członek większej ekipy!

Zgodnie z regulaminem wydarzenia jury będzie oceniać projekty pod względem:

  • kompletności,
  • jakości merytorycznej,
  • innowacyjności,
  • możliwości praktycznego zastosowania / wdrożenia,
  • potencjału biznesowego.

Możesz komunikować się z innymi uczestnikami na Discordzie, jest tam odpowiedni kanał #szukam zespołu!

aquathon_logo

Pierwszy hackathon w Polsce poświęcony zagadnieniom gospodarki wodnej.

KONTAKT

Justyna Kozieł

Hackathon Manager

Paulina Tomaszewska

Media & Community

Adrian Legutko

Partners